O društvu

3000 Celje
TRR: SI56 0242 6025 3382 576

O društvu

Društvo nogometnih trenerjev je 14.6.2014 na izredni skupščini v hotelu Paka v Velenju, dobilo novo vodstvo, saj je društvo delovalo brez zakonitega predsednika in vodstva. Novi predsednik je postal g. Janko Benčina. Prostori društva so se iz Mozirja prestavili v Celje, kjer so nam del prostorov odstopili pri MNZ Celje. Sekretar društva je g. Oskar Drobne (031 600 101), ki je na razpolago za vsa prašanja. V upravnem odboru društva so Simon Sešlar, Simon Rožman, Peter Irman, Jani Žilnik, Jernej Javornik, Bojan Prašnikar (predsednik zaslužnih trenerjev).

Sekretar: Oskar Drobne tel 031 600 101 dntrenerjevce@gmail.com. Nadzorni odbor sestavljajo g. Sebastjan Bernjak (predsednik NO), g. Ibrahi Neskič in g. Damijan Romih. Regijski tožilec društva je g. Matjaž Šnabl.Okvirni spisek vseh trenerjev iz Celjske  regije je približno 220 trenerjev. Od tega je 133 trenerjev z plačano članarino in 115 trenerjev z izdano licenco.

Upravni odbor Društva nogometnih trenerjev Celje se srečuje na rednih sestankih vsak prvi ponedeljek v mesecu in se trudi za čim bolj transparentno in trenerjem prijazno in dostopno vodenje.

UPRAVNI ODBOR

Predsednik:
Janko Benčina  (031 390-183, janko.bencina@guest.arnes.si)

Sekretar:
Oskar Drobne  (031 600-101, dntrenerjevce@gmail.com)

Člani:
Simon Sešlar
Simon Rožman
Peter Irman
Jani Žilnik
Jernej Javornik
Bojan Prašnikar (predsednik zaslužnih trenerjev)